W niedzielę zawieźliśmy podarowane przez Was karmę, kołdry i inne rzeczy do przytuliska w Szydłowcu. Bardzo Wam dziękujemy za liczny odzew, ale zbiórkę prowadzimy nadal i wciąć prosimy Was o to, abyście przy okazji wizyty w Akademii wrzucili coś dla psiaków.

Przez kilka tygodni na recepcji Akademii Holistycznej zostawiliście karmę i inne potrzebne psom rzeczy. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać dużo podarków. Pierwsze trafiły w niedzielę do przytuliska w Szydłowcu. Zapełniły cały bagażnik samochodu!

O pomoc dla przytuliska i przebywających tam psiaków „Szydłowiaków” poprosiły nas osoby uczęszczające do Akademii, które pomagają przytulisku na różne sposoby. W niedziele wiele osób wybiera się do przytuliska, aby wyprowadzić psy na spacer. I właśnie przy okazji dzisiejszego spaceru zawieźliśmy też to, co podarowaliście psiakom.

Zwierzaki na pewno się z tego bardzo ucieszą, ale z racji tego, że nadchodzi zima, najgorsza dla nich pora roku, zbiórkę kontynuujemy. Przy recepcji w Akademii nadal będzie stać pudełko, do którego przy okazji wizyty na naszej siłowni prosimy wkładać:

  • karmę
  • smycze i obroże
  • kołdry i koce

Bardzo Wam dziękujemy za okazane serce i prosimy, abyście nadal pamiętali o porzuconych i niechcianych psach, dla których przytulisko to aktualny, miejmy nadzieję, że tymczasowy, dom.

My również dokładamy się zbiórki, ale razem możemy zdziałać więcej!

DZIĘKUJEMY!!!

Przytulisko w Szydłowcu prowadzone jest przy wsparciu gminy, która przeznacza środki na leczenie i sterylizację. Przebywa w nim ok 20-30 psów.