Czwartkowy trening z Kamilem Wilkiem był pierwszym w nowym cyklu zajęć, które chcemy Wam zaproponować – TRENUJ Z MISTRZEM.

Kamil „Wilku” Wilk przyjeżdża do Akademii Holistycznej od około dwóch lat na prywatne treningi z Brunonem Sokołowskim. Postanowiliśmy, że ze względu na coraz większe zainteresowanie MMA zaproponujemy takie treningi wszystkim chętnym trenującym MMA w Skarżysku-Kamiennej.

Na pierwszym zjawiła się grupa przede wszystkim grupa zawodników, którzy trenują MMA w Akademii Holistycznej, ale ciekawość zwabiła też dwie nasz uczestniczki, które na co dzień uczęszczają na siłownię – Justynę Doniecką i Anie Dąbrowę. – Przyszłyśmy zobaczyć, ale chyba za stare jesteśmy. Do MMA trzeba być bardzo wygimnastykowanym. Na co dzień raczej nie robi się fikołków w tył – mówiły.

Zajęcia do lekkich nie należały. Rozpoczęły się solidną rozgrzewką, a potem przyszła pora na ćwiczenia technik. – Dziś chciałbym pokazać m.in. dźwignie, duszenia, a także drille, czyli krótkie techniki – mówił Kamil Wilk.

Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kolejnych zajęciach w cyklu TRENUJ Z MISTRZEM z Kamilem Wilkiem. Planujemy też zaoferować podobne zajęcia z innymi uznanymi zawodnikami i trenerami. – Chcemy umożliwić treningi z profesjonalnymi zawodnikami i trenerami, którzy na co dzień nie pracują w Akademii. Chcemy, aby to były mistrzowskie treningi, typowo sportowe, z zawodnikami, którzy zdobywają medale – mówi Brunon Sokołowski.

O szczegółach będziemy informować.

Kamil „Wilku” Wilk będzie gościem specjalnym naszej gali Turniej Elita MMA, która odbędzie się 30 marca 2019 roku. O gali też wkrótce podamy więcej szczegółów.

Kamil „Wilku” Wilk pochodzi z Łodzi. Trenuje od blisko dziesięciu lat. Specjalizuje się w submission fightingu. Na koncie ma kilka tytułów mistrza Polski oraz dwa srebrne medale mistrzostw Europy, a także udział w mistrzostwach świata. Na co dzień trenuje w klubie FitFabric w łodzi. Od dwóch lat prowadzi treningi z Brunonem Sokołowskim.