Bokserzy trenujący w Akademii Holistycznej, w tym zawodnicy Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, odbyli w środę trening z Rafałem Grabowskim.

Rafał Grabowski to dwukrotny medalista mistrzostw Polski w boksie amatorskim, który obecnie boksuje na ringu zawodowym. Jego aktualny bilans to 4-1. Rafał pochodzi z Pionek, gdzie prowadzi Akademię Boksu.

W przerwie od walki  przygotowań do nich nadarzyła się okazja, aby zaprosić go do Akademii Holistycznej, aby mógł przekazać cenne wskazówki naszym zawodniczkom i zawodnikom. – Z Rafałem znamy się długo, to doświadczony zawodnik. Nadarzyła się okazja, aby zaprosić go do nas, żeby podzielił się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Taki trening to zawsze coś nowego, nowe spojrzenie na boks. Dla zawodników to plus w ich rozwoju – powiedział nasz trener Krzysztof Ogłoza.

Trening rozpoczął się bardzo solidną rozgrzewką, a potem nasi bokserzy założyli rękawice i przystąpili do równie solidnego treningu. – Trening w zamierzeniu jest bardzo różnorodny, aby każdy mógł sobie z niego wyciągnąć coś dla siebie – powiedział Rafał Grabowski.

Jak obiecuje trener Krzysztof, to nie ostatnie takie spotkanie i będą kolejne.