Główną usługą Akademii Holistycznej jest szeroko pojęta aktywność ruchowa człowieka pozwalająca mu osiągnąć, życiową harmonię. Ważne jest by wychodzić naprzeciw potrzebom organizmu który, w obecnych czasach bez wsparcia nie będzie prawidłowo funkcjonował.

Dlatego właśnie u nas możesz kompleksowo zadbać nie tylko o swoje ciało, ale i ducha. Choć mogło by się wydawać, że dbanie o ciało jest naszym głównym celem.

Nie bez powodu mówi się, że w zdrowym ciele jest zdrowy duch. Dlatego też od niedawna mamy w ofercie Diagnostykę, która pozwoli naszym klientom poprzez badania wykluczyć jak i zapobiegać chorobom. Równie ważne jak profilaktyka jest zdrowe odżywianie. Dlatego mamy w naszej ofercie również Pakiety Żywieniowe. Pozwolą one nie tylko pozbyć się złych nawyków, ale zapewnić organizmowi wszystko co jest potrzebne osobie przy wzmożonej aktywności fizycznej. Tyczy się ona nie tylko osób trenujących zawodowo, ale również tych, którzy pragną zmienić siebie i odzyskać utracone zdrowie (sprawność). Akademia Holistyczna nie jest zwykłą siłownią. Koncentrujemy się na zdrowiu ćwiczących z nami osób.

Pomagamy poprzez ciężką pracę na siłowni oraz rehabilitację nie tylko odzyskać zdrowie, sprawność, ale również odzyskać wiarę we własne siły i możliwości.

Dlatego też staramy się zapewnić Państwu szereg kompleksowych usług.

Dysponujemy sprzętem i doskonale wyszkoloną kadrą, która jest państwu wstanie pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu.

Oferujemy szereg zajęć i zabiegów z zakresu rehabilitacji pozwalające wracać do zdrowia. Jest to nie tylko szeroka oferta fizjoterapii, ale również inne formy aktywności dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Powrót do sprawności osiągamy również poprzez trening. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do prowadzonych u nas zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych. Mamy w naszej ofercie fitness, oraz treningi modelujące sylwetkę. Dla zainteresowanych prowadzimy treningi sportowe i zawodnicze. Prowadzimy zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Aktualna siedziba Akademii Holistycznej znajduje się w dwu piętrowym budynku. Na parterze mamy recepcje, szatnie dla klientów, oraz nowy gabinet rehabilitacji. Na pierwszym piętrze jest siłownia. Jest ona podzielona na dwa pomieszczenia – jedno o dużej powierzchni i drugie mniejsze.

W mniejszym pomieszczeniu znajduje się studio, w którym prowadzone są zajęcia grupowe.

Na dużej powierzchni znajdują się:

  • maszyny „kardio” (bieżnie, rowerki stacjonarne, wioślarze oraz orbitreki),
  • mniejsza siłownia (brama, ławki, suwnica Smitha, atlasy, sztangielki, obciążenie wolne),
  • większa siłownia (klatka cross fit, sztangi olimpijskie, sztangielki, ławki, taśmy TRX, gumy do pociągania na drążku, kettlebelle, obciążenie wolne, brama, suwnica oraz podest do martwego ciągu),eci
  • mata z lustrami (piłki fitball, piłki lekarskie, skakanki, BOSU, hantelki, kettlebelle, drabinki, taśmy TRX),
  • mata do prowadzenia zajęć ze sportów walki razem z oktagonem (klatka ośmiokątna).

Cyklicznie organizujemy również obozy letnie i zimowe dla dzieci i młodzieży.

Osoby zainteresowane pracą w zawodzie trenera zapraszamy na kursy i szkolenia.

Sezonowo organizujemy imprezy akademii dla wszystkich uczestników naszych zajęć.

Jeżeli jesteś zainteresowany jakąkolwiek usługą i chcesz uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny.