Jest to karnet  zawierający pakiet łączony, który oferuje Karnet z Trenerem + 8 wejść do studia wspinaczkowego Mobius w Kielcach ze wstępnym instruktarzem.

Cena karnetu wynosi 150 zł. miesięcznie.

Oferta daje możliwość korzystania karnetu z trenerem w Akademii Holistycznej obejmuje on nielimitowaną ilość wejść w okresie 1 miesiąca. Jeżeli chcesz wymodelować swoje ciało w sposób trwały, efektowny oraz cieszyć się świetnym wyglądem i dobrym samopoczuciem,to ten karnet jest dla ciebie.

W pakiecie karnetu znajdują się:

Karnet na siłownie z trenerem. 

  • Indywidualne prowadzenie w zależności od potrzeb i celów ćwiczącego
  • Rozpisanie, modyfikacja planu treningowego raz w miesiącu
  • Badanie składu tkanek organizmu w tym % tłuszczu, % wody oraz masy mięśniowej oraz analiza i omówienie wyników
  • Nauka oraz doskonalenie metod treningowych dotyczących redukcji tkanki tłuszczowej, kształtowania i definicji mięśni, poprawienia kondycji i wydolności organizmu, zwiększenia ruchomości w stawach, metod specjalistycznego treningu sportowego oraz metod relaksacji i odnowy psychosomatycznej
  • Ciągła opieka i możliwość konsultacji wykonywanego treningu z kadrą trenerską AH
    Możliwość uczęszczania na zajęcia dodatkowe organizowane przez AH
  • Ponadto karnet ten daje możliwość korzystania z wszystkich maszyn i urządzeń potrzebnych do samodzielnych ćwiczeń 3-4 razy w tygodniu

8 wejść do Centrum Wspinaczkowego MOBIUS Studio.

Wspinając się należy mieć wygodny strój nie krępujący ruchów. Odpowiednie obuwie – można je wypożyczyć w Centrum Wspinaczkowym MOBIUS Studio. Najlepiej wspinać się w parach. Gdy jedna osoba się wspina druga osoba asekuruje. Karnety są  imienne i dotyczą jednej osoby. Osoba asekurująca musi być posiadaczem takiego samego karnetu lub wykupić sobie wejściówkę/karnet do Centrum Wspinaczkowego MOBIUS Studio.

Centrum Wspinaczkowe
MOBIUS Studio
ul. Czarnowska 17
25-504 Kielce
Zapraszamy codziennie 10 – 22

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio

Zapraszamy do obejrzenia filmiku i galerii na stronie głównej . W razie potrzeby dodatkowych informacji udziela Recepcja. Opieką karnetu zajmuje się Specjalista od spraw reklamy i kontaktu z klientami, oraz Brunon Sokołowski. Wszystkich zainteresowanych tym karnetem prosimy o wcześniejszy kontakt by umówić pierwsze spotkanie z instruktorem wspinaczki.