Dziś przedstawiamy efekt programu treningowego, jaki pod okiem naszego trenera Kamila Jelonka przeszła Katarzyna Gębska, która w niecałe osiem miesięcy pozbyła się zbędnych 9 kilogramów masy ciała.

Kasia przyszła do nas z zamiarem pozbycia się nadmiarowych kilogramów wagi. – Chciałam zgubić kilka kilogramów, ukształtować  sylwetkę i trochę ją umięśnić. O Akademii Holistycznej słyszałam wiele dobrego, a dodatkowo mam tutaj blisko i to zdecydowało o wyborze – powiedziała nam.

Nasz trener personalny Kamil Jelonek opracował plan treningowy dopasowany do potrzeb i oczekiwań Kasi oraz do jej możliwości.

– Bazowaliśmy na treningu siłowym, a cardio stosowaliśmy tylko raz w tygodniu. Na początku treningi odbywały się 3 razy w tygodniu, a w ostatnim czasie 5 razy w tygodniu. Treningi trwały 1,5 godziny. Do tego kontrola wartości odżywczych jedzenia oraz bazowania na jak najmniej przetworzonych produktach – mówi Kamil.

Od początku lutego do początku września Kasia straciła 9 kilogramów. Efekt widać na zdjęciach.

– Jestem bardzo zadowolona. Na początku było trochę ciężko, trzeba było zorganizować sobie czas. Z czasem jednak trening wszedł  rutynę – mówi Kasia.

Kasia nas nie opuszcza – będzie swój trening kontynuować, aby efekty były dla niej jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Jest nam bardzo miło, że Kasia wybrała Akademie Holistyczną, aby zrealizować swoje plany i gratulujemy jej osiągniętego wyniku.

Wszystkich, którzy chcieliby również przejść metamorfozę – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w osiągnięciu celów, które z pozoru mogą wydawać się nieosiągalne!