Akademia Shinkyokushin Skarżysko działająca przy Akademii Holistycznej zaprasza na zajęcia karate.

Na czym polega karate kyokushin?

Karate to sztuki walki przygotowane z myślą o osobach w każdym wieku. Mają kształtować nie tylko doskonałą formę fizyczną, ale również hart ducha, opanowanie oraz upór w dążeniu do celu. Pomagają wzmocnić poczucie własnej wartości oraz bezpieczeństwa.

Co daje trening?

Zajęcia prowadzone przez trenera Piotra Szlęzaka dostosowane są do wieku, możliwości oraz stopnia zaawansowania ćwiczących. Staramy się, by nasi karatecy swoje opanowanie i umiejętność dążenia do celu wykorzystywali nie tylko w sporcie, ale i w życiu.

Ostatecznym celem treningu karate jest rozwój duchowy ćwiczącego. Dokonuje się on poprzez wymagające ćwiczenia fizyczne – w trakcie treningu adept karate pokonuje swoją słabość, nieśmiałość i niezdecydowanie. Dzięki temu może stać się lepszym człowiekiem. Każdy adept powinien znać przysięgę dojo oraz etykietę dojo.

Karate kyokushin - dla kogo?

Karate kyokushin jest sztuką walki przeznaczoną dla wszystkich. Wiek, płeć i stopień wytrenowania nie ma żadnego znaczenia. Liczą się tylko chęci, pasja i dążenie do doskonałości, jaką prezentuje osoba chcąca trenować karate.

Zajęcia prowadzi trener Piotr Szlęzak

Tel. 793 016 035

Szukasz innych sztuk walki? Mogą zainteresować Cię takie treningi jak: