400 zamiast 250 podciągnięć na drążku wykonali Brunon Sokołowski i Filip Sokołowski w drugim czelendżu w Akademii Holistycznej. O liczbie, którą musieli zaliczyć, zadecydowali fani na Facebooku.

Był to już drugi Challenge w Akademii. W pierwszym Brunon i Filip wykonali 1300 pompek. Tym razem poprosili fanów o jak najwięcej podciągnięć. Wyszło, że muszą razem zrobić po 125.

Challenge odbył się w nowej siłowni, która od kilku tygodni jest już otwarta w Akademii Holistycznej. Filip i Brunon podeszli do wyzwania ostrożnie, ale po około półgodzinie okazało się, że wyzwanie jest zaliczone, a chęć do dalszego podciągania nadal jest.

W efekcie obaj wykonali po 200 podciągnięć i challenge został zaliczony z nawiązką. – Poczuliśmy, że możemy zrobić więcej i tak się stało. Obiecujemy kolejne podciągnięcia, ale tym razem z udziałem uczestników Akademii – powiedział Brunon.

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę.

To oczywiście nie ostatni challenge. Do kolejnych planujemy zaprosić uczestników Akademii.

Zatem… pomyślcie, co teraz może być wzywaniem i szykujcie formę!

Zapraszamy Was na siłownię, na zajęcia grupowe i do sekcji sportowych. Nasza pełna oferta znajduje się tutaj: http://tysiaclecia12.akademia-holistyczna.pl/oferta/