Naszym celem jest jak wiadomo zdrowie człowieka. By mówić jednak o zdrowiu trzeba o nie zadbać na wielu płaszczyznach. Dlatego staramy się rozumieć potrzeby naszych klientów i robimy wszystko by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Otworzyliśmy nowy Gabinet Rehabilitacji, by dać Państwu szansę korzystania w jednym miejscu z tego co może być konieczne by mieć zdrowe i sprawne ciało. Pragniemy zapoznać państwa z kadrą gabinetu rehabilitacji i ofertą naszego gabinetu. Dołożymy wszelkich starań, by poszerzać naszą ofertę.

Akademia Holistyczna - silownia, fitness, sporty walki - Skarzysko-Kamienna

REHABILITACJA

podo

REHABILITACJA INDYWIDUALNA

Wizyta obejmuje diagnostykę oraz dobór odpowiednich metod terapeutycznych umożliwiających jak najszybsze odzyskanie sprawności funkcjonalnej; Pacjenci neurologiczni, ortopedyczni, kardiologiczni, geriatryczni, urazy sportowe.

60-70 zł

podo

REHABILITACJA DOMOWA

 Z dojazdem do pacjenta.

70 zł

podo

REHABILITACJA DZIECI

Wizyta obejmuje dobór specjalnych ćwiczeń, naukę prawidłowych nawyków, edukację dziecka i rodzica do prowadzenia prawidłowej pielęgnacji i stymulacji rozwoju dziecka. Korekcja wad postawy – skoliozy, plecy okrągłe, plecy płaskie, plecy wklęsło-okrągłe, koślawość/szpotawość stawów kolanowych, płaskostopie, stopa końsko-szpotawa, stopa końsko-koślawa; Diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych – asymetria ułożeniowa, kręcz szyi, obniżone/wzmożone napięcie mięśniowe, dysplazje stawów biodrowych.

60-70 zł

podo

KINESIOTAPING

Taping to metoda terapeutyczna polegająca na oklejeniu wybranej struktury ciała specjalnymi taśmami. Aplikacje pozwalają m.in. na zachowanie pełnego zakresu ruchu, normalizację napięcia mięśniowego, zmniejszenie bólu, likwidują obrzęki limfatyczne. Pełni również funkcję korekcyjną.

20 zł

FIZYKOTERAPIA

podo

ELEKTROTERAPIA

TENS, Jonoforeza, galwanizacja, prądy interferencyjne, elektrostymulacja, prądy Kotza, prądy diadynamiczne.

8 zł

podo

ULTRADZWIĘKI

 

8 zł

podo

LASEROTERAPIA

 

8 zł

MASAŻE

podo

MASAŻ KLASYCZNY

Forma terapii stosowana zarówno w celach leczniczych jak i również po to aby pobudzić, rozluźnić czy wzmocnić tkankę mięśniową.

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

MASAŻ RELAKSACYJNY

W trakcie masażu relaksacyjnego wykonuje się powolne, spokojne ruchy mające na celu obniżenie napięcie mięśni i nerwów.

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż ten doskonale sprawdza się jako zabieg antycelluitowy, ujędrniający oraz modelujący sylwetkę ciała.

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

MASAŻ SPORTOWY

Masaż ten dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie. W zależności od rodzaju wykonuje się go pomiędzy zawodami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego. Stanowi on element odnowy biologicznej.

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

MASAŻ TWARZY

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

REFLEKSOLOGIA STÓP

Polega na uciskaniu odpowiednich punktów na stopie zwanych refleksami.

30 zł/30 MIN.

podo

MASAŻ CIĄŻOWY

Masaż wykonywany jest na specjalnych kształtkach. Kształtki zapewniają pełną wygodę zarówno w leżeniu na boku jak też na brzuchu, poprawiając skuteczność masażu i ułatwiając jego wykonanie. Wykonywanie masażu rozpoczynamy od ok. 2-3. miesiąca ciąży.

30 zł/30 MIN.

60 zł/60 MIN.

podo

DRENAŻ LIMFATYCZNY

60 zł/60 MIN.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ U NASZYCH SPECJALISTÓW!

Fizjoterapeutka Kamila Romańczuk

Tel. 609 132 675

Fizjoterapeutka Renata Płusa

Tel. 512 188 204

Fizjoterapeuta Norbert Chrzanowski

Tel. 886 144 649